Pınarım Gıda’da Netbox’la Netsis Entegre Saha Satış Sistemi
Pınarım Gıda, hızla gelişen pazar payına en hızlı ve sağlıklı sevkıyatları gerçekleştirmek için 2006 yılında Netbox Saha Satış Otomasyonu – Soğuk Satış çözümünü bünyesine entegre etti. Kurulan sistem, siparişlerin online olarak izlenmesini mümkün kılmakla beraber elle yapılan işlemlerden kaynaklanan hataları ve zaman kaybını da ortadan kaldırdı.
Online Veri Akışı
Proje kapsamında saha satış elemanlarının kullanımına yönelik Datalogic El Terminalleri kullanıldı. Netbox, saha satış elemanlarının gün içerisinde ihtiyaç duyacağı rut, cari, stok ve bakiye bilgilerini sahadan ya da merkezden erişilebilecek şekilde sunar ve saha satış elemanının gün içerisinde merkeze GPRS ile online ya da cradle ile offline olarak gönderdiği tüm veriyi herhangi bir aracı programa ihtiyaç duymaksızın Netsis’e aktarır. Böylelikle merkezde herhangi bir ek işleme ihtiyaç duyulmaksızın saha satış elemanının gönderdiği sipariş anında işleme konulabilir.
Daha hızlı, daha güvenilir
Netbox, elle yapılan işlemlerden kaynaklanan hataları ortadan kaldırmakla beraber hem müşteri hem de firma memnuniyeti sağlar. Siparişlerin sisteme henüz satış elemanı dönmeden geçmesiyle hem zaman kazandırır hem de satış elemanının merkezden kontrol edilmesini kolaylaştırır. Gün içerisinde oluşabilecek cari ya da stok bilgilerindeki değişiklikleri GPRS ile anında güncelleme yaparak güncel verilerle çalışma imkânı sağlar. Güncelleme konusunda sunduğu başka bir ayrıcalık ise, aktarımlarda sadece güncellenmiş veriyi aktararak zaman ve veri tasarrufu sağlar. Merkezde çalışan Netbox Route programı sayesinde satış elemanlarının rut bilgilerini kolay ve hızlı olarak değiştirme ve uygulama olanağı verir.
Türkom’un başarısı…
Microsoft ve Netsis ile uzun yıllardır en üst seviyede iş ortaklıklarını başarı ile sürdürmekte ve her iki marka üzerinde de başarılı yazılım çözümleri sunmaktadır.
Hızlı Erişim
  • Tanıtım Filmimiz için Tıklayınız...
  • Sertifika Sınavlarına Kaydınızı Yaptırın!

    Haberler
  • 3Com ve TürKOM teknoloji günleri gerçekleşti.
  • HP İş Ortaklarıyla buluştu!
  • Türkom Bilgisayar, AB 2007 Ana sponsoru
  • Eski Haberler