Türkom Kurumsal Internet Çözümleri

Türkom Denizli ve çevresindeki KOBİ'lerin Kurumsal Internet ihtiyaçlarını en etkin ve kaliteli bir şekilde çözebilmek için 2000 yılında Superonline ile, 2001 yılında da NetOne ile çözüm ortaklığı kurmuştur. Bugün itibari ile her iki kurumun sağlamış olduğu hizmetleri müşterilerine sunmaya devam eden Türkom, NetOne merkezli bir POP noktasının da işletimini devam ettirmektedir.

Günümüzdeki tüm Internet Bağlantı metodları ile internet hizmeti verebilecek bir alt yapı ve mühendislik bilgi birikimine sahip olan Türkom, Kurumsal Internet projelerinde yanlızca internet bağlantısını sağlamakla kalmayıp müşterilerine artı değer olarak Güvenlik Duvarı ve E-Mail sunucularının müşteri bünyesine alınması hizmetlerini de paralelinde sunmaktadır.

Internet üzerindeki teknolojilerin gelişmesi ile beraber özellikle VPN çözümlerine odaklanan Türkom, bu konudaki projelere de başarı ile imza atmıştır.

NetOne Denizli

NetOne tarafından yatırımı yapılan Denizli POP noktası Türkom ile birlikte projelendirilmiş ve işletim ve bakım hizmetlerini Türkom üstlenmiştir. Bu POP sayesinde Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde 4 Mbit/Sec bant genişiliğinde bir omurga üzerinden hizmet verilebilmektedir. POP merkezinin organizede bulunmasının, o bölgede bulunan işletmeler açısından internet kullanımındaki Telekom hat maliyetlerine olumlu yansıması büyük bir avantaj getirmektedir. POP altyapısında DSL, Leased Line ve Frame Relay bağlantı metodları desteklenmektedir. CISCO ürünlerinin kullanıldığı merkezde, VLAN konfigürasyonları, 24 saat kesintiyi karşılayabilecek büyüklükte bir UPS kullanılmaktadır.

Çok kısa bir süre içerisinde Denizli'deki büyük ve orta ölçekli kurumların tercihi hep NetOne ve Türkom'dan yana olmuştur. Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük konfeksiyon firmalarından birisi olan Denizli Basma Boya A.Ş. - DEBA'da 1Mbit/Sec bant genişliğinde asıl ve 128 K yedek internet erişimi üzerinden, ürün sağladığı dünya devleri olan Levi's, Dockers, Tommy Hillfiger, Hugo Boss gibi firmalar ile B2B uygulamaları, NetOne bağlantısı üzerinden sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

NetOne Kurumsal Internet ve diğer hizmetlerini kullanan firmaların listesi ve kullandıkları hizmetler;

NetOne Kurumsal

DEBA

1024 K Kurumsal Internet

Küçüker Tekstil A.Ş.

128 K Kurumsal Internet

Durtaş Tekstil A.Ş.

128 K Kurumsal Internet

Menderes Tekstil A.Ş.

256 K Kurumsal Internet

Değirmenci Group

256 K Kurumsal Internet

DOKSAN Tekstil

128 K Kurumsal Internet

FABER Mermer

128 K Kurumsal Internet

Tan Tekstil Group

128 K Kurumsal Internet

AKÇA Beton

128 K Kurumsal Internet

Özyer A.Ş.

512 K Kurumsal Internet

Türkom Bilgisayar

128 K Kurumsal Internet

Turkuaz Tekstil

128 K Kurumsal Internet

Sun Tekstil

64 K Kurumsal Internet

Dost Tekstil

64 K Kurumsal Internet

Azim Tekstil

64 K Kurumsal Internet

SuperOnline Kurumsal

C.S.Abalıoğlu Holding A.Ş.

2 Mbit Kurumsal Internet

Funika Holding A.Ş.

512 K Kurumsal Internet

Hızlı Erişim
  • Sertifika Sınavlarına Kaydınızı Yaptırın!
  • Tanıtım Filmimiz için Tıklayınız...

    Haberler
  • Eski Haberler
  • Türkom Bilgisayar, AB 2007 Ana sponsoru
  • HP İş Ortaklarıyla buluştu!
  • 3Com ve TürKOM teknoloji günleri gerçekleşti.


  • Geri Dön